Polski Fanklub Rihanny - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „Polski Fanklub Rihanny” akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Polski Fanklub Rihanny” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Polski Fanklub Rihanny” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.


Witamy w Strefie Polskich Fanów Rihanny!

Nie jest to zwykłe forum dla osób interesujących się Rihanną. Strona jest to oficjalny fanklub. Członkostwo w forum równoznaczne jest z członkostwem w fanklubie. W związku z tym dołączyć do fanklubu można wyłącznie przez zaproszenie. W tym celu należy skontaktować się z którymś z członków fanklubu bądź z jego administratorami, aby zostać poleconym. Należy również zarejestrować się na forum i przekazać swoją nazwę użytkownika w celu aktywacji.

Fanklub nie pobiera składek członkowskich. Jedynym wymogiem uczestnictwa w fanklubie jest aktywność na forum. Osoby, które zamierzają jedynie obserwować o czym piszą inni użytkownicy nie powinny przystępować do fanklubu. Celem fanklubu jest nie tyle stworzenie miejsca dla fanów, w którym dowiedzą się nowych informacji o Rihannie, co stworzenie miejsce, w którym będą mogli poznać się nawzajem. Członkowie fanklubu będą mieli jednak pierwszeństwo w uczestnictwie w konkursach i akcjach przygotowywanych przez fanklub.

Jeżeli zatem chcesz dołączyć do społeczności PolishNavy - zarejestruj się już teraz!!

REGULAMIN:
- fanklub wyłącznie dla fanów Rihanny - jeżeli niekoniecznie jesteś fanem jej muzyki, wizerunku i planujesz go komentować negatywnie to nie jest to miejsce dla ciebie
- należy aktywnie uczestniczyć w konwersacji na forum. W momencie braku aktywności użytkownik zostanie usunięty.
- nie wolno wszczynać kłótni z innymi użytkownikami. W przypadku prześladowania i zamieszczania niecenzuralnych treści, użytkownik zostanie usunięty.
- nie wolno publikować nielegalnych treści
- nie wolno komentować tego co się dzieje "za plecami" poza forum i wykorzystywać informacji znalezionych na forum przeciwko jego użytkownikom
- nie wolno publikować ekskluzywnych treści znalezionych na forum poza nim
- nie wolno spamować
- nie wolno nabijać postów wyłącznie w celu zwiększenia licznika


Nasze fora działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Polski Fanklub Rihanny” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Polski Fanklub Rihanny”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

 
cron